Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Grafik 4126361



*

nr 412 6361


Grafik

Lenght: ()


4st, 1800-tal, 23x17


Estimate:

300

Sold:

SEK 1000

Auction date:

Monday May 22 2006
at 16:00:00


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/5 01:25:39 1      300 kr
13/5 11:21:27 2      900 kr
13/5 15:06:37 3      550 kr
13/5 15:07:47 3      650 kr
15/5 13:01:31 1      750 kr
15/5 13:01:53 1      850 kr
15/5 13:02:18 1      950 kr
15/5 13:20:12 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 19:28
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 19:33
  • 6053 ETCHING
    PÃ¥l Svensson. Signed, numbered 22/40. Sheet: 52x39..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 20:19




Ladda ner broschyr